Rainbow partnerem strategicznym programu „Karta Dużej Rodziny”

Rainbow partnerem strategicznym programu „Karta Dużej Rodziny”

Rainbow jako pierwszy duży, ogólnopolski touroperator przystąpił do programu „Karta Dużej Rodziny”.  

Umowa współpracy została podpisana na czas nieokreślony i weszła w życie 12 sierpnia br.  Wszyscy posiadacze Karty Dużej Rodziny będą mogli skorzystać z 2% rabatu na całą ofertę Rainbow.

„Cieszy nas fakt, że zostaliśmy Strategicznym Partnerem programu „Karty Dużej Rodziny”– mówi Piotr Burwicz, Członek Zarządu Rainbow – gdyż rodziny to dla Rainbow bardzo ważny segment klientów. Nasze uczestnictwo w programie uzupełnia dotychczasową pulę udogodnień przygotowanych z myślą właśnie o rodzinach. Jesteśmy przekonani, że korzyści płynące z dodatkowej zniżki dla posiadaczy KDR przypadną dużym rodzinom do gustu i zachęcą tę grupę odbiorców do wyjazdów na zagraniczne wakacje."

Karta Dużej Rodziny to system zniżek dla rodzin wielodzietnych. Przysługuje niezależnie od dochodu rodzinom z przynajmniej trójką dzieci. Program jest realizowany przez Związek Dużych Rodzin Trzy Plus przy wsparciu Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz firm oferujących rodzinom specjalne rabaty i tym samym będących partnerami programu.