Rainbow

Logowanie
Przypomnij
Nie masz konta? Zarejestruj się!

Informacja prasowa

RSS
Szukaj
Lato 2019 w Rainbow - wyloty z lotnisk lokalnych w całej Polsce
06.09.2018

Wczoraj wystartowała przedsprzedaż wakacji na Lato 2019 i pierwszego dnia dokonano ponad 1000 rezerwacji! Rainbow w każdym kolejnym sezonie rozwija ofertę z lotnisk lokalnych i w tym roku po raz kolejny zaoferuje wiele nowości z lotnisk lokalnych.

Na Katowickim lotnisku, które oferuje najwięcej połączeń czarterowych w Polsce, poza Warszawą Rainbow oferuje aż 40 różnych kierunków wakacyjnych w tym nowość - greckie wyspy Lesbos i Kalymnos.

Kolejnym co do ilości kierunków są Poznań (30 róznych kierunków) i Gdańsk (21 kierunków). W tym roku po raz pierwszy klienci Rainbow polecą z Poznania na tunezyjską wyspę - Djerbę, na grecki Peloponez oraz na wyspę Lesbos. Z Gdańska natomiast nowościami sa Djerba, Fuerteventura a także Tureckie wybrzeże w okolicach Dalamanu oraz portugalskie Algarve.

Najwięcej nowości pojawia się na lotnisku we Wrocławiu - to aż 5 nowych kierunków: Fuerteventura, Hurghada, Djerba, Turcja Egejska z wylotem do Dalamanu oraz portugalskie wybrzeże Algarve

Również Łódzkie lotnisko, po sukcesie czarteru do Bułgarii tego lata, zyska na Lato 2019 nowe połączenia czarterowe Rainbow - tym razem będą to kierunki które od lat cieszą się popularnością: greckie Zakynthos, Dubrovnik w Chorwacji oraz Riwiera Turecka. Oprócz tego zostanie oczywiście Bułgaria, która będzie dostępna dwa razy w tygodniu - we wtorki i w piątki. 

Na południu Polski klienci z Rzeszowa mogą polecieć na greckie wyspy - Korfu, Rodos oraz Zakynthos i Lesbos które są w tym roku nowościami. Oprócz tego Rainbow po raz kolejny oferuje Bułgarię. Z Krakowa natomiast w ofercie znajdziemy Korfu, Rodos oraz Riwierę Turecką.

Klienci z Bydgoszczy i Torunia którzy chętnie korzystają z bydgoskiego lotniska mają na Lato 2019 do wyboru greckie wyspy Korfu i Zakynthos, Bułgarię oraz riwierę turecką, a także po raz kolejny czarter do Dubrownika dzięki któremu można zarezerwować wczasy w Chorwacji i Czarnogórze.

Na lato 2019 Rainbow zaoferuje również wyloty ze Szczecina - na początek 2 kierunki - greckie Korfu i Riwierę Turecką.

Absolutną nowością jest pierwsze połączenie wakacyjne z lotniska w Modlinie - stąd będzie można polecieć na grecką wyspę Zakythos.

Kontakt dla mediów