Rainbow

Logowanie
Przypomnij
Nie masz konta? Zarejestruj się!

Informacja prasowa

RSS
Szukaj
Wyślij komunikat do znajomego
Twoje imię i nazwisko
Twój adres email
Adres odbiorcy
Temat
Treść
Kolejna odsłona kampanii Rainbow „Wakacje dla odmiany” na Wakacje 2017
27.10.2016

24 października wystartował kolejny etap kampanii Rainbow dotyczący Wakacji 2017, tym razem nawiązujący do nowego produktu – „Polska Strefa”. Klienci mogą się dowiedzieć, że wypoczynek za granicą może być naprawdę tani, do tego „dla odmiany” pełen rozrywki na dobrym poziomie.

Kampania zrealizowana dla Rainbow przez Fat Baby, TWIN-a i Blueway Com jest kontynuacją konceptu „Wakacje dla odmiany”. Tym razem jednak „dla odmiany” proponowany jest odbiorcy wypoczynek w „Polskiej Strefie”, który można kupić w niezwykle atrakcyjnej cenie, a do tego poczuć się jak w domu.

- Rolą pierwszego spotu było zachęcenie Klientów do zafundowania sobie i swojej rodzinie wypoczynku - dla odmiany od codziennej rutyny. Tym razem, za pośrednictwem pewnego symbolu, jakim jest „schabowy” zachęcamy do wakacji dla odmiany w „Polskiej Strefie”. Tutaj nikt się nie będzie nudził, dzięki wielu popołudniowym i wieczornym atrakcjom, animacjom, fimom i konkursom, dla odmiany - od plażowania, czy zwiedzania. W naszym zamyśle - to strefa dobrej zabawy i rozrywki, w której każdy jest mile widziany. Zapraszamy wszystkich, którzy są w okolicy - nie chcemy niczego wydzielać ani odgradzać - za to chcielibyśmy stworzyć miejsce do którego chce się przyjść bo wiadomo, że co wieczór coś tam się fajnego dzieje.mówi Emilia Bratkowska-dyrektor marketingu w Rainbow.

Kampania obejmuje spoty emitowane w telewizji, VOD, kampanię w internecie oraz materiały w punktach sprzedaży. Strategię i kreację kampanii przygotowały agencje Fat Baby oraz TWIN, a za zakup mediów odpowiedzialny jest dom mediowy Blueway Com. Ofertę z „Wakacjami dla odmiany” w „Polskiej Strefie” można znaleźć: http://r.pl/polska-strefa

Spot do kampanii:

https://www.youtube.com/watch?v=ur8TE-WTwF8

Agencja Fat Baby pracuje m. in. dla marki Rainbow, Rossmann, Blue Media, Ikea Centres

TWIN.digital collective to agencja świadcząca usługi z obszaru komunikacji marketingowej w nowych mediach.

Dom mediowy Blueway Com realizuje cykliczne kampanie w mediach m.in dla firm: Rossmann, Berlitz, FLC Pharma, STS i Grycan. Od ponad trzech lat współpracuje z Rainbow.

Rainbow istnieje na rynku touroperatorów od 26 lat. Od roku jest na drugim miejscu na rynku organizatorów turystyki w Polsce. Firma wielokrotnie nagradzana za jakość, rzetelność i osiągnięte wyniki finansowe. Od 2007 roku spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Kontakt dla mediów