Rainbow

Logowanie
Przypomnij
Nie masz konta? Zarejestruj się!

Informacja prasowa

RSS
Szukaj
Wyślij komunikat do znajomego
Twoje imię i nazwisko
Twój adres email
Adres odbiorcy
Temat
Treść
"Polska Strefa" przełamuje bariery
22.09.2016

W wakacje 2017 Rainbow stawia na przełamywanie barier Polaków do wyjazdów zagranicznych za pomocą całkowicie autorskiego i nowego na rynku polskim konceptu –„Polska Strefa”. W sześciu bardzo popularnych wśród turystów miejscach powstanie centrum wspólnych, wieczornych rozrywek prowadzonych przez „Gospodarzy Strefy” w atrakcyjnej, wakacyjnej formie. Dzięki wyjątkowej atmosferze i przystępnym cenom „Polska Strefa” ma się stać realną alternatywą dla wypoczynku nad polskim morzem.

Na nadchodzące Lato 2017 Rainbow przygotował unikalny koncept, który będzie działał pod nazwą „Polska Strefa”. Strefa zagości w 6 atrakcyjnych i popularnych wśród turystów miejscach. Będą to 3 hotele: na Krecie, Rodos i na Korfu, oraz 3 apartamentowe „wioski wakacyjne”: Kokkino Nero i Velika na Riwierze Olimpijskiej, oraz Slatine w Chorwacji (okolice Trogiru). „Polska Strefa”, stanowi odpowiedź na potrzeby tych turystów, którzy podczas wakacji lubią wypoczywać w gronie rodaków. Tu nie ma bariery językowej, wszystkie informacje udzielane są w języku polskim w specjalnie stworzonej w każdej ze stref Polskiej Informacji Turystycznej. Można wypożyczyć samochód lub skuter, wykupić wycieczkę, czy dowiedzieć się, co ciekawego znajduje się w okolicy, gdzie zjeść, co i gdzie korzystnie kupić, a także można otrzymać mapkę okolicy.

Kolejnym ważnym atutem jest bardzo atrakcyjna cena. Tygodniowy wypoczynek wraz z przelotem, to wydatek rzędu 649 zł od osoby w maju czy na początku czerwca. Klienci mogą również wybierać, czy interesuje ich wersja bardziej ekonomiczna bez wyżywienia, czy all inclusive, za który dopłata wynosi już od 400 zł na tydzień.

W „Polskich Strefach” pojawi się centrum wspólnych, codziennych rozrywek w cyklu 14-dniowym.

W godzinach: 18.00-20.00  będą to: gry planszowe i towarzyskie, m.in. scrabble, rummikub, kalambury i bingo; gry i zajęcia sportowe, a wśród nich rzutki, badminton, frisbee, siatkówka plażowa, oraz konkursy dla tych którzy lubią odrobinę rywalizacji.

Od godziny 20.00 Rainbow zaprasza do kina letniego, a po filmie na tańce przy znanych i popularnych przebojach. Wieczór to również czas na znakomitą zabawę przy grillu, podczas zabaw integracyjnych, imprez tematycznych np. „White Party” i „Latino Party”, karaoke, i znanych teleturniejach np. „Kocham Cię Polsko”, „Familiada” i „Milionerzy”. Nad bezpieczeństwem i atmosferą znakomitej zabawy będą czuwali „Gospodarze Strefy”.

- W tym sezonie w Kokkino Nero przeprowadziliśmy pilotażowy program wieczornych atrakcji. Już pierwszego dnia działania naszej „strefy” wiedzieliśmy, że to był strzał w 10-tkę! Starsi i młodzi doskonale się razem bawili przy okazji konkursów, grali w różne gry, a nawet tańczyli na naszych dyskotekach! Na wieczory filmowe przychodziło tyle osób, że musieliśmy dostawiać leżaki. Ten tydzień tylko potwierdził naszą tezę, że Polacy lubią wspólną zabawę i dobrze zorganizowany czas. Byłam bardzo ucieszona, że udało nam się „zarazić” pozytywną energią całe Kokkino Nero a przy okazji połączyć pokolenia!. Dzięki temu testowi jestem przekonana, że nasze strefy okażą się wielkim sukcesem- mówi Emilia Bratkowska, dyrektor działu marketingu w Rainbow.

W celu lepszej identyfikacji wizualnej „Polskiej Strefy” zostało stworzone specjalne logo. Składa się z napisu „polska strefa” oraz uśmiechniętej, radosnej R-ki. Całość idealnie nawiązuje do koncepcji wakacyjnej, swobodnej atmosfery. Dodatkowo z myślą o łatwiejszym wyszukiwaniu oferty, na stronie touroperatora powstał dedykowany strefie landing page: http://r.pl/polska-strefa

GDZIE I KIEDY DZIAŁAJĄ „POLSKIE STREFY”: 

Riwiera Olimpijska, Kokkino Nero      26.04 – 04.10.2017
Riwiera Olimpijska, Velika                   26.04 - 04.10.2017

Kreta, hotel "Summer Beach"             26.04 – 17.10.2017

Korfu, hotel "Sunny Garden"              20.05 – 29.09.2017

Rodos, hotel "Tsampika"                     24.04 - 22.10.2017

Chorwacja, Slatine                               25.05 – 08.09.2017

 

Kontakt dla mediów