Rainbow

Logowanie
Przypomnij
Nie masz konta? Zarejestruj się!

Informacja prasowa

RSS
Szukaj
Wyślij komunikat do znajomego
Twoje imię i nazwisko
Twój adres email
Adres odbiorcy
Temat
Treść
Zacznij pracę od wakacji
05.09.2016

Rainbow jako dynamicznie rozwijająca się firma, nieustannie organizuje rekrutacje na różne stanowiska. Tym razem poszukuje doświadczonego programisty do działu IT. Aby wspomóc proces poszukiwań, firma zastosowała oryginalne rozwiązanie - reklamę na billboardach.

Rainbow jest drugim największym organizatorem wyjazdów polskim rynku. Nieustanny rozwój wpływa na wzrost zapotrzebowania na specjalistów, również do działu IT. Tym razem postawiono na kreatywną komunikację, czyli na reklamę outdoorową (bilboardy). Już od 02.09 można je znaleźć przy autostradzie na trasie Łódź-Warszawa, oraz popularnej łódzkiej Manufakturze. Dodatkową zachętą dla potencjalnych chętnych mają być wakacje o wartości 8 tys. złotych.

- Nieustannie szukamy nowych rozwiązań związanych z komunikacją, dlatego tym razem zależało nam na tym, aby poszukując pracownika zastosować kreatywne rozwiązania. Przy okazji pokazujemy, że praca w Rainbow jest również ciekawa i pełna wyzwań. Wszyscy publikują ogłoszenia w gazetach lub korzystają z wyspecjalizowanych serwisów, my chcieliśmy pójść o krok dalej i dlatego zareklamowaliśmy się na billboardach. Wybranemu przez nas kandydatowi jeszcze przed rozpoczęciem jego przygody z nami oferujemy to, w czym jesteśmy najlepsi, czyli znakomite wakacje o wartości 8 tys. złotych - mówi Michał Jaworski – dyrektor e-commerce w Rainbow.

Billboardy z oryginalnym ogłoszeniem można zobaczyć już od 02.09.

Strona dedykowana rekrutacji:

http://r.pl/praca-w-it

Kontakt dla mediów