Rainbow

Logowanie
Przypomnij
Nie masz konta? Zarejestruj się!

Informacje prasowe

RSS
Szukaj
Rainbow podsumował przedsprzedaż oferty Lato 2017, czyli wycieczek realizowanych w miesiącach kwiecień – październik 2017.
Grupa Kapitałowa Rainbow Tours S.A. podsumowała wyniki finansowe za III kwartały 2016 roku. W tym okresie odnotowano wzrost przychodów 4,7%, natomiast skonsolidowany zysk netto wyniósł prawie 29,8 mln zł. ...
24 października wystartował kolejny etap kampanii Rainbow dotyczący Wakacji 2017, tym razem nawiązujący do nowego produktu – „Polska Strefa”. Klienci mogą się dowiedzieć, że wypoczynek za granicą może być naprawdę tani, do tego „dla odmiany” pełen rozrywki na dobrym poziomie.
10 października wystartowała najnowsza kampania Rainbow dotycząca Wakacji 2017. Jej celem jest nie tylko kuszenie klientów bardzo atrakcyjnymi rabatami, ale także przekonanie ich, że wakacyjny odpoczynek stanowi znakomitą odmianę od codziennej rutyny.
Jeszcze więcej zwiedzania – tak można podsumować ofertę Rainbow na Lato 2017, która właśnie pojawiła się w sprzedaży. Na Klientów czeka prawie 350 fascynujących programów objazdowych, w tym w wersji 7+7 (zwiedzanie z wypoczynkiem).
W wakacje 2017 Rainbow stawia na przełamywanie barier Polaków do wyjazdów zagranicznych za pomocą całkowicie autorskiego i nowego na rynku polskim konceptu –„Polska Strefa”. W sześciu bardzo popularnych wśród turystów miejscach powstanie centrum wspólnych, wieczornych rozrywek prowadzonych przez „Gospodarzy Strefy” w atrakcyjnej, wakacyjnej formie.